Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2015 yılından beri ÇORLU KAMERA olarak hizmet vermekteyiz biz gelecek hedefiyle yola çıkan ÇORLU KAMERA, müşteri odaklı yaklaşımının doğal olarak hızlı sürede sektörde adından söz ettirmeye başladı. 

ÇORLU KAMERA Güvenlik, altyapıya verdiği önem, 'tam koruma' prensibini uygulamadaki başarısı ve kalite garantisi sayesinde, yüzlerce üst düzey kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarına uzman çözümler sunmaktayız.

BİMASOFT, uzman ekipler tarafından yapılan tespitler sonucu ihtiyaca uygun teknolojik alt yapıyı oluşturur ve var olan risklerin minimuma indirilmesi için gerekli bilgi, prosedür ve teknoloji transferini gerçekleştirir.

ÇORLU KAMERA oluşturduğu uzman kadrosuyla  müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.
Saha Yapısı

ÇORLU KAMERA faaliyetlerini alarm ve entegre güvenlik departmanı olmak üzere iki ayrı yapı altında toplamıştır.

Alarm Departmanı bireysel ve küçük ölçekli kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını karşılarken, Kurumsal departman orta ve büyük ölçekli kurum ve kuruluşlara güvenlik hizmeti vermektedir.

ÇORLU KAMERA Güvenlik bünyesinde alarm, yangın ihbar, yangın söndürme, kamera (IP , AHD ve CCTV ), geçiş kontrol sistemleri (turnike, x-ray, metal kapı dedektörü, parmakizi, kartlı geçiş, yüz tanıma, damar okuma, bekçi tur vb.) plaka tanıma sistemlerini barındırmaktadır.

ÇORLU KAMERA SİSTEMLERİ / BİR BİMASOFT MARKASIDIR